O mnie

Jestem psychodietetykiem, dietetykiem, specjalistą ds. dietoterapii, doradcą dietetycznym. Ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku psychodietetyka z wynikiem bardzo dobrym. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w licznych kursach, gdyż poziom badań naukowych w obecnych czasach oferuje szereg nowych informacji.

Urodziłam się i mieszkam w Gdyni. Jestem mamą nastolatki
i “współwłaścicielką” psów o imieniu Klara i Kora. Po kilku latach życia w stabilizacji, postanowiłam zadbać o swoją równowagę, była to wielka rewolucja w moim życiu, było ciężko, ale było warto.

Jestem tu i teraz, dla Ciebie. Jakie są Twoje potrzeby? Chcesz mieć więcej energii, dobrego nastroju, spokoju wewnętrznego, a może (przede wszystkim) szczupłą sylwetkę? Zrozumieć, czy też odnaleźć model odżywiania, który będzie służył Tobie i zaowocuje zdrowiem, a do lekarza będziesz chodził tylko na badania kontrolne, profilaktycznie? Brzmi jak reklama kolejnej diety cud? Jak już zapewne wiesz, nie ma diety cud. Jedynym cudem jesteś Ty. Cieszę się, że postanowiłaś/eś zadbać o siebie, bo skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że zależy Tobie na sobie, a to już pierwszy krok do zrealizowania Twoich potrzeb.

Zapraszam do kontaktu.

Chcesz mnie lepiej poznać?

Zapraszam na podcast z moim udziałem

Czym się zajmuję i w czym mogę Ci pomóc?