Usługi

Konsultacja psychodietetyczna (pierwsza) - stacjonarna 150zł / 50min

Konsultacja psychodietetyczna (pierwsza) - Online 100zł / 50min

Spotkanie, na którym omówimy problem pacjenta oraz dalszą współpracę, jej cel i przebieg. Adresowana do osób, które potrzebują wsparcia. Ukierunkowana do osób po nieudanych dietach odchudzających oraz do osób z zaburzeniami odżywiania tj. bulimia, przejadanie się, a także do osób mających poczucie uzależnienia od jedzenia bądź słodyczy.

Konsultacja psychodietetyczna (kontrolna) - stacjonarna 100zł / 30min

Konsultacja psychodietetyczna (kontrolna) - Online 50zł / 30min

Wizyta omawiająca postępy czy też trudności, a także wyznaczenie nowych celów. Podsumowanie współpracy, wskazówki, zalecenia

Pakiet miesięczny psychodietetyczny - 400zł

Opieka psychodietetyczna on-line.Pakiet zawiera 4 konsultacje on-line.(3 x 50 min., 1 x 30 min.)Klient już podczas pierwszej konsultacji po ustaleniu celu i sposobu współpracy otrzymuje pierwszą dawkę motywacji i wsparcia psychodietetycznego oraz wskazówki żywieniowe. Po każdej konsultacji w przeciągu 3 dni roboczych otrzymasz dodatkowo maila, który będzie pełnił formę wsparcia oraz motywacją, czy też zdań. Pakiet zawiera 4 spotkań i 4 wiadomości e-mailowych.

Warsztaty / edukacja żywieniowa dla przedszkoli oraz szkół - od 50zł

Konsultacja pod kątem dietetycznym, jak i psychodietetycznym, podczas której otrzymasz wskazówki i porady żywieniowe, dietetyczne oraz porady z zakresu psychodietetyki na przykład poprawienie relacji z jedzeniem.

Jadłospis 7-dniowy 150zł

Jadłospis 14-dniowy 200zł

Jadłospis miesięczny 400zł

Konsultacja rodzinna 250zł

Konsultacja pod kątem dietetycznym, jak i psychodietetycznym, podczas której otrzymacie wskazówki i porady żywieniowe, dietetyczne oraz porady z zakresu psychodietetyki na przykład poprawienie relacji z jedzeniem.

Konsultacja rodzinna - kontrola 100zł

Jak przygotować się do wizyty ?

Wizyta u psychodietetyka trwa 50-60 minut i polega na dialogu. Podczas szczerej rozmowy, psychodietetyk poznaje problemy pacjenta i pomaga dotrzeć mu do ich źródła. Pacjent ma możliwość poznania przyczyny swoich problemów i możliwości ich rozwiązania. Każdy jest inny, niektórym pacjentom wystarczy jedna konsultacja ze wskazówkami, ale są też osoby, które potrzebują dłuższego wsparcia, gdyż praca nad zmianami nawyków żywieniowych to długi proces.